Podróżni zostawili 166 000 dolarów w schowku w samolocie

Podróżni zostawili 166 000 dolarów w schowku w samolocie

Para podróżująca z Chicago do Monachium zostawiła w samolocie 166000 dolarów. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 13 marca. Para jak gdyby nigdy nic opuściła samolot, zostawiając w schowku nad głowami walizkę, a w niej swoje dokumenty oraz pieniądze.

​Zgodnie z doniesieniami policji, para z Bawarii przeszła przez kontrolę celną i zapomniała całkowicie o bagażu podręcznym, który umieścili w samolocie nad siedzeniami. W środku znajdowały się ich paszporty (korzystali na monachijskim lotnisku z dowodów osobistych) oraz trzy amerykańskie czeki o łącznej wartości 166 tysięcy dolarów. Czeki były formą spadku po matce mężczyzny. 

Na szczęście osoba odpowiedzialna za sprzątanie maszyny znalazła pozostawioną walizkę i przekazała ją policji. Zanim jednak policjanci ustalili do kogo należy bagaż, nieświadoma niczego para zdążyła już opuścić lotnisko. 

Policjanci odnaleźli zapominalską parę dopiero po paru godzinach. Sam możesz sobie wyobrazić, jak bardzo byli szczęśliwi z odzyskania walizki.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Paryża do Rzeszowa, z Warszawy do Stambułu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Lot + hotel w marcu, bilety lotnicze Warszawa Modlin Split, wyszukiwarka tanich lotów, tanie loty po Polsce.