Już wkrótce ruszy nowe połączenie LOT-u do Los Angeles!

Już wkrótce ruszy nowe połączenie LOT-u do Los Angeles!

Przechadzka promenadą wzdłuż piaszczystej plaży, Aleja Gwiazd w Hollywood, czy wycieczka śladami bohaterów prawie oscarowego "La La Land"? Wszystko to może zdarzyć się tylko w słynnym "Mieście Aniołów".

Los Angeles, o którym mowa, to kolejne miasto na mapie nowych połączeń LOT-u. Rejsy wystartują już 3 kwietnia i będą realizowane 4 razy tygodniu - w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty. To pierwsze połączenie LOT-u na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Bilety w atrakcyjnych cenach są już w sprzedaży. Warto dodać, że połączenie do Los Angeles będzie obsługiwane jednymi z najnowocześniejszych samolotów świata, tj. Boeingami 787 Dreamliner.

Boeing 787 Dreamliner został zaprojektowany tak, by zapewniać pasażerom wyjątkową wygodę w trakcie podróży. Kabina Dreamlinera jest bardziej przestronna i lepiej wyciszona, posiada większe, indywidualnie przyciemniane okna i specjalne dynamiczne oświetlenie, utrzymuje też wyższy poziom wilgotności i bardziej komfortowe ciśnienie powietrza. Wszystko to sprawia, że w Dreamlinerze można lepiej wypocząć w trakcie lotu i łatwiej pokonać różne strefy czasowe. 

Los Angeles będzie ósmym połączeniem dalekiego zasięgu w siatce LOT-u, w tym piątym kierunkiem do Ameryki Północnej. Ogłoszenie rejsów na zachodnie wybrzeże USA to kolejny element realizacji strategii rentownego wzrostu Polskich Linii Lotniczych LOT. 

Zapraszamy w podróż do słonecznej Kalifornii. "City of stars. Are you shining just for me?"

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Juzhou. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Juzhou.

Jeżeli wybierasz się do Chin, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Hongkongu do Szanghaju, bilety lotnicze Warszawa Pekin lub tanie loty z Berlina do Kantonu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na Wielkanoc, najtańsze bilety z Warszawy do Zurychu, wyszukiwarka lotów, loty po Polsce, Lot z Warszawy do Pekinu 10 18 Wrzesnia.