Zabierz ze sobą kanapki, jeśli chcesz lecieć tymi liniami

Zabierz ze sobą kanapki, jeśli chcesz lecieć tymi liniami

W zależności od linii lotniczej, inne są ceny jedzenia na pokładzie. Niekiedy zwykła mizerna kanapka potrafi kosztować krocie.

​Coraz więcej linii lotniczych rezygnuje z darmowych posiłków i każe sobie słono płacić za najdrobniejsze przekąski. Chcesz wiedzieć, gdzie jest najdrożej? Portal Cheapflights zebrał dane o europejskich przewoźnikach oraz o cenach serwowanych u nich potraw. Zgodnie z nimi najdrożej jest w linii Icelandair.

Mimo że pasażerowie mogą sporo zaoszczędzić na biletach w Icelandair, jednak linia odbija to sobie w inny sposób. Za obiad trzeba tam zapłacić średnio 72 zł. W jego skład wchodzi kanapka, czipsy, kieliszek wina oraz ciepły napój. Natomiast na drugiej stronie szali znalazły się Eurowings, gdzie z kolei można kupić posiłek najtaniej. Wystarczy na to średnio 58 zł.

Jeśli planujesz podróż po Europie, być może zadziwi Cię fakt, że na pokładzie niektórych linii piwo ma tę samą cenę, co woda. Jednak ne wszystkie linie lotnicze zrezygnowały z darmowych posiłków podczas lotów. Swiss Air, Australian Airlines, Alitalia, Lufthansa, Air France, KLM oraz TAP Portugal nadal ofiarowują swoim pasażerom jedzenie bez dodatkowych kosztów.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Londynu, z Johannesburga do Kapsztadu oraz, połączeń lotniczych z Poznania do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na wyspy hiszpańskie, loty z Krakowa do Cork, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Rzymu Ciampino, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Ręczniki, Zawieszki do bagażu, Walizki twarde i Zestawy walizek.