Od zwykłej ciekawości może zacząć się niezwykła, podróżnicza przygoda! Poznaj tę 22-latkę, która już zwiedziła kawał świata i ma genialną pracę

Od zwykłej ciekawości może zacząć się niezwykła, podróżnicza przygoda! Poznaj tę 22-latkę, która już zwiedziła kawał świata i ma genialną pracę

Nicola Easterby po pierwszym roku studiów na fotografii, doszła do wniosków, że nie trzeba studiować fotografii, aby robić cudne zdjęcia. Dziewczyna rzuciła studia, kupiła bilet do Europy i się zaczęło...

Nicola w ciągu 3 lat odwiedziła 34 kraje na 5 kontynentach. Obecnie ma chyba jedną z najfajniejszych prac na świecie, jak sądzisz? Pewnie i Tobie zdarzyła się w życiu chociaż jedna stuacja, kiedy przypadkiem, niewiadomo skąd znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie. To był ten moment i ta decyzja. Tak właśnie było z tą Australijką. Oczywiście jej talent i uiejętności były dużym wsparciem na tej podróżniczej drodze.

Nicola ruszyła w podróż i z całą swoją pasją fotografowania zaczęła prowadzić bloga i instagrama. Była przez półroku wolontariuszką w różnych krajach. Jej aktywność i efekty pracy zauwazyli ludzie z dużej firmy turystycznej i zaproponowali jej pracę. Teraz może podróżować w piękne miejsca za darmo i robić rzeczy, o których niektórzy mogą tylko śnić:) A do tego spełnia się w fotograficznym świecie, no i świetnie się bawi.

​Miała w planach osiąść w Australii, ale życie miało inne plany względem niej. A Ty jakie masz plany? Może zdjęcia Nicoli zainspirują Cię do podróży:) 

Fot. Pixabay.com
 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Siem Reap.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty z Polski na wyspy greckie, bilety lotnicze Warszawa Katania, tanie bilety lotnicze, loty krajowe, Lot z Warszawy do Siem Reap 08 22 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Poduszki/zagłówki podróżne, Pokrowce na walizki, Łóżeczka turystyczne i Plecaki na laptopa.