Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Prywatne kabiny, prysznice, darmowe Wi-Fi oraz fotele - łóżka... czyli Airbus A380 w Emirates

Prywatne kabiny, prysznice, darmowe Wi-Fi oraz fotele - łóżka... czyli Airbus A380 w Emirates

Linie Emirates wprowadzają w tym roku szereg nowych produktów i udogodnień na pokładzie samolotów Airbus A380. Zobacz sam!

Wielomilionowy program modernizacyjny obejmuje nowy salon pokładowy flagowego samolotu przewoźnika – Airbusa A380. Nowy salon po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na stoisku Emirates Infinite Possibilities podczas targów ITB w Berlinie, jednej z największych imprez branży turystycznej na świecie. Obecnie trwa jego instalacja na pokładzie jednego z nowych Airbusów A380 w zakładach producenta, a pasażerowie będą mogli skorzystać z niego po raz pierwszy w lipcu tego roku.

W nowym salonie pokładowym A380 Emirates nie zabraknie charakterystycznego baru w kształcie podkowy, jednocześnie znajdzie się w nim więcej przestrzeni do siedzenia dzięki nowemu układowi miejsc wzdłuż okien po obu stronach baru. Inspirowane kajutami jachtów strefy wypoczynkowe zostaną wyposażone w stoliki przy oknie. Nowy salon pomieści łącznie do 26 pasażerów jednocześnie, zapewniając 8 miejsc siedzących.

Ponadto przewoźnik wprowadzi dźwiękoszczelne zasłony odgradzające salon od pozostałych kabin, dodatkowe regulowane oświetlenie, nowe rolety wyposażone w lampy LED z możliwością ściemniania oraz subwoofery zapewniające dźwięk przestrzenny. W salonie znajduje się również 55-calowy ekran LCD, na którym pasażerowie będą mogli śledzić aktualne informacje dotyczące lotu, a także najnowsze wiadomości i wydarzenia sportowe na żywo.

Salon pokładowy znajduje się we wszystkich 93 samolotach A380 Emirates. Tak jak poprzednio zostanie on ulokowany na górnym pokładzie samolotu, gdzie będą mogli korzystać z niego pasażerowie klasy pierwszej i biznes.

Oprócz salonu pokładowego, samolot A380 Emirates słynie z najlepszych wśród przewoźników kabin prywatnych i pryszniców Shower Spa w klasie pierwszej, luksusowych, rozkładanych do pozycji leżącej foteli wyposażonych w podręczny barek, przestronnych i cichych kabin, dostępu do bezprzewodowego Internetu na pokładzie oraz wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen, który oferuje ponad 2 500 kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, muzyką i podcastami.

Korzystałeś kiedyś z tych dobrodziejstw?

Fot. Emirates

Nawigacja dodatkowa