Darmowy Netlix i Spotify na pokładach samolotów!

Darmowy Netlix i Spotify na pokładach samolotów!

Pokładowy system rozrywki w samolotach rzadko kiedy udostępnia nowości, nie mówiąc już o filmach, które autentycznie chcielibyśmy obejrzeć. Dlatego zapewne ucieszy Cię fakt, że choć jedna linia lotnicza stara się jak może, by uprzyjemnić Ci Twój lot.

Tą linią lotniczą jest australijski Qantas. Pod koniec lutego uruchomi na swoich pokładach usługę darmowego korzystania z Netflixa i Spotify (wersja premium, bez reklam). Przy okazji zostanie również wprowadzone szybsze Wi-Fi na lotach krajowych.

Pasażerowie latający Qantas również poza Australią będą się mogli także cieszyć z takich udogodnień. Jednak nastąpi to dopiero po przetestowaniu pomysłu na lotach krajowych. Być może sprawi to, że najdłuższy lot świata między Perth a Londynem stanie się o wiele przyjemniejszy i mnie dłużący się.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Fortalezy, z Warszawy do Paryża oraz, połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Pakiety w maju, bilety lotnicze z Brukseli Bruksela do Gdańska, krajowe bilety lotnicze, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Zabezpieczenie bagażu, Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci i Plecaki na laptopa.