Ryanair - nowe połączenia z Wrocławia!

Ryanair - nowe połączenia z Wrocławia!

Na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej na wrocławskim lotnisku Ryanair zdradził swoje plany rozwoju siatki lotów z Wrocławia i ogłosił nowe połączenia na sezon zima 2017/18.

W konferencji udział wzięli Michael O'Leary – Prezes Zarządu linii Ryanair, Juliusz Komorek – Członek Zarządu ds. Regulacyjnych i Prawnych linii Ryanair, Dariusz Kuś – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław S.A. oraz Jarosław Sztucki - Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Fot. Aleksandra Ryś / Tanie-Loty.pl

Nowe połączenia Ryanair z Wrocławia (loty zostaną zainaugurowane w sezonie zima 2017/2018)

  • Leeds - 2 razy w tygodniu
  • Tel Awiw - 2 razy w tygodniu
  • Bruksela - 3 razy w tygodniu
  • Gdańsk - 3 razy w tygodniu
  • Neapol - 2 razy w tygodniu
  • Oslo - 2 razy w tygodniu
  • Palermo - 2 razy w tygodniu
  • Edynburg - 2 razy w tygodniu


Michael O'Leary, prezes zarządu Ryanaira powiedział we Wrocławiu:

Cieszymy się bardzo, mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Wrocławia. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 26%, na wrocławskim lotnisku obsłużymy 1,6 mln klientów rocznie. Przyczynimy się także do utworzenia 1200 miejsc pracy, co potwierdza nasze zaangażowanie w dalszy rozwój turystyki w Polsce.

​Fot. Aleksandra Ryś / Tanie-Loty.pl

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Wrocławia do Hanoweru. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Hanoweru do Wrocławia.

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Wrocławia do Hamburga, bilety lotnicze Frankfurt International lub tanie loty z Warszawy do Hanoweru.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu i z Wrocławia do Dortmundu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje z Polski, loty z Warszawy do Mediolanu, loty z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów, Loty z Polski do Niemiec.