Nowa trasa Wizz Air! Z Wrocławia!

Nowa trasa Wizz Air! Z Wrocławia!

Wizz Air ogłosił dziś uruchomienie nowej trasy z Wrocławia do Rejkiawiku. Najnowsze połączenie WIZZ będzie działać od 31 maja.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w środy i w niedziele. Bilety na nowe połączenie są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny rozpoczynają się od 129 złotych (84 zł dla członków Wizz Discount Club).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

"Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Lwowa, z ogromną radością ogłaszamy kolejną atrakcyjną trasę we wrocławskiej siatce połączeń. Rejkiawik to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa z bazy we Wrocławiu szybko zyska popularność wśród naszych klientów."

Źródło: Wizz Air

Fot. Wizz Air 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Stornoway.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, sprawdź też tanie loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze Londyn lub tanie loty z Wrocławia do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Londynu i z Poznania do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty w lutym, loty z Warszawy do Stuttgartu, najtańsze bilety z Krakowa do Londynu, krajowe bilety lotnicze, tanie loty po Polsce, Loty do Wielkiej Brytanii.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Pokrowce na walizki, Pozostałe, Torby dla dzieci i Plecaki dla dzieci.