Lepsze, szybsze i bezpieczniejsze - takimi samolotami będziesz latał w 2017 roku

Lepsze, szybsze i bezpieczniejsze - takimi samolotami będziesz latał w 2017 roku

Nowy rok, nowe samoloty! Najwięksi producenci ogłaszają swoje plany na 2017 rok.

Boeing

Boeing ma w planach wypuszczenie na rynek dwóch nowych wersji 737: 737 MAX 8 oraz 737 MAX 9. Pierwszy z nich ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie roku. Ma mieć dłuższy kadłub, pomieści dzięki temu 36 osób więcej niż MAX 7. Z kolei MAX 9 ma być jeszcze większy, mieszcząc 52 pasażerów więcej. Jego zasięg będzie wynosił 6667 km, jednak plany sprzedażowe mogą się przesunąć na 2018 rok.

Fot. Shutterstock


Airbus

Airbus skupi się w tym roku na neo (new engine option - nowa opcja silnika). A321neo i A330neo będą sprzedawane już od początku 2017 roku. Drugi z powyższych modeli ma stanowić konkurencję dla Dreamlinera. Jest bardzo duży i posiada szeroki kadłub. Do sprzedaży trafi również A350-1000, który odbył już parę miesięcy temu swój pierwszy rejs testowy. Zmieści on na swoim pokłądzie aż 440 pasażerów.


Embraer

Embraer również przedstawi światu dwa nowe modele. Brazylijski producent ma zamiar wprowadzić modele E190-E2 oraz E195-E2. Pierwszy z nich będzie największym samolotem w ofercie Embraera, mogącym pomieścić 132 pasażerów w jednej kabinie pojedynczej klasy.

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Poznania do Barcelony oraz, połączeń lotniczych z Londynu do Nykoping.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty w lipcu, loty z Warszawy do Stambułu, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.