4 aplikacje, dzięki którym zarobisz pieniądze w podróży

4 aplikacje, dzięki którym zarobisz pieniądze w podróży
Strona 1 z 4

Podróżowanie zazwyczaj wiąże się ze sporymi obciążeniami finansowymi. Można zwiedzać świat za mniejsze lub za większe pieniądze, jednak zawsze jest to jakiś wydatek. Dlatego warto przyjrzeć się opcji zarabiania podczas wyjazdów. Istnieją aplikacje, które stworzono właśnie w tym celu - żeby można było liczyć na przypływ gotówki nawet z dala od domu.

1. Foap

Ta aplikacja pozwoli Ci sprzedawać zdjęcia, które powstaną w trakcie podróży. Jeśli masz talent fotograficzny i chcesz na nim zarabiać, to Foap może się okazać całkiem przydatny. Zdjęcia z tego serwisu sprzedawane są dużym markom do celów marketingowych. Swoje zdjęcie możesz wgrywać prosto z telefonu. Za każde sprzedane zdjęcie otrzymasz 5 dolarów. Zdjęcia mogą być sprzedawane wielokrotnie. Na podobnej zasadzie działa Shutterstock.

Dodatkowo Foap zawiera opcję "misji", polegającą na tym, że kiedy dana firma potrzebuje konkretnych zdjęć, np. dotyczących tematu "Święta w Polsce", ustawia misję specjalną w serwisie. Jeśli Twoje zdjęcie zostanie wybrane, otrzymasz dodatkowe 100 dolarów.

Fot. Shutterstock


 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!