4 aplikacje, dzięki którym zarobisz pieniądze w podróży

4 aplikacje, dzięki którym zarobisz pieniądze w podróży

Podróżowanie zazwyczaj wiąże się ze sporymi obciążeniami finansowymi. Można zwiedzać świat za mniejsze lub za większe pieniądze, jednak zawsze jest to jakiś wydatek. Dlatego warto przyjrzeć się opcji zarabiania podczas wyjazdów. Istnieją aplikacje, które stworzono właśnie w tym celu - żeby można było liczyć na przypływ gotówki nawet z dala od domu.

1. Foap

Ta aplikacja pozwoli Ci sprzedawać zdjęcia, które powstaną w trakcie podróży. Jeśli masz talent fotograficzny i chcesz na nim zarabiać, to Foap może się okazać całkiem przydatny. Zdjęcia z tego serwisu sprzedawane są dużym markom do celów marketingowych. Swoje zdjęcie możesz wgrywać prosto z telefonu. Za każde sprzedane zdjęcie otrzymasz 5 dolarów. Zdjęcia mogą być sprzedawane wielokrotnie. Na podobnej zasadzie działa Shutterstock.

Dodatkowo Foap zawiera opcję "misji", polegającą na tym, że kiedy dana firma potrzebuje konkretnych zdjęć, np. dotyczących tematu "Święta w Polsce", ustawia misję specjalną w serwisie. Jeśli Twoje zdjęcie zostanie wybrane, otrzymasz dodatkowe 100 dolarów.

Fot. Shutterstock


2. Roadie

Wybierasz się w podróż samochodem po USA? Masz trochę wolnego miejsca w bagażniku? Skorzystaj z aplikacji Roadie, żeby zarobić na przewiezieniu cudzych rzeczy. Ceny za przewóz są oczywiście różne w zależności od gabarytu przewożonej rzeczy, długości trasy i innych czynników. Istnieją odpowiedniki polskie i europejskie tej aplikacji, np. JadeZabiore.pl.

​Jeśli nie masz nic przeciwko wożeniu cudzych rzeczy, poszukaj tego typu aplikacji, by zarobić chociażby na zwrot kosztów przejazdu.​​


3. Airmule

To bardzo podobna aplikacja do Roadie. Jedyną różnicą jest środek transportu. Zamiast przewozić rzeczy samochodem, tutaj zabierasz je do samolotu. Jeśli masz trochę wolnego miejsca w walizce, możesz użyczyć ją Airmule i zarobić na tym 80% tego, co zapłaci za to nadawca.

Obecnie opłacane są jedynie trasy z Chin, USA i Wielkiej Brytanii. Można na nich zarobić około 300 dolarów w jedną stronę. Airmule mają w planach rozwój na inne trasy i kontynenty, dlatego warto śledzić ich rozwój i może samemu spróbować działalności w tej usłudze.


4. Swagbucks Watch (TV)

Czekasz na lotnisku i umierasz z nudów? Może zamiast przeglądać Facebooka czy oglądać kotki w internecie, zarobisz parę groszy? Swagbucks Watch (TV) to aplikacja, która pozwoli Ci zarobić na oglądaniu filmików i zwiastunów w różnych kategoriach tematycznych. Za obejrzenie 6 filmików otrzymujesz 2 punkty SB. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możesz je zamienić na pieniądze lub karty podarunkowe. 

Oczywiście punkty kumulują się długo i jest to żmudne zadanie. Ale skoro i tak nie robisz nic lepszego na lotnisku, to może puszczenie filmiku w tle i robienie czegoś innego może być dobrym sposobem na dodatkowe fundusze.

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Paryża, z Warszawy do Barcelony oraz, połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty z Polski na wyspy greckie, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Mediolanu Malpensa, połączenia z Gdańska do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Zabezpieczenie bagażu, Koce, poduszki, zagłówki, Torby i Torby dla dzieci.