Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Aktualności

Konkurs "Najciekawsza podróż za mniej niż 1000 zł".

Stwórz propozycję najciekawszej podróży za kwotę mniejszą niż 1000 zł na osobę, zachwyć Redakcję i Społeczność, a iPad Mini lub luksusowy pobyt w Zakopanem trafi do Ciebie.

  konkurs-main

Jak wziąć udział:

1. Zaloguj się lub zarejestruj w Społeczności Podróżników http://www.tanie-loty.com.pl/rejestracja.

2. Przejdź na stronę dodawania nowego wpisu http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/kokpit/napisz.html, dodaj swój tekst i zdjęcia oraz przypisz go do kategorii "Konkurs: Najciekawsza podróż za mniej niż 1000 zł." 

3. Kliknij zielony przycisk "WYŚLIJ DO MODERACJI". Twój wpis zostanie przeczytany przez osobę z zespołu redakcyjnego i opublikowany w ciągu 24 h w dni robocze. (otrzymasz powiadomienie mailowe).

4. Czekaj na ogłoszenie zwycięzców, które nastąpi 30 kwietnia 2014 na blogu Społeczności Podróżników oraz na www.fb.com/tanieloty

Regulamin konkursu wraz z dokładnymi wytycznymi dostępny jest na stronie http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/1272-regulamin-konkursu-najciekawsza-podroz-za-mniej-niz-1000-zl.html 

Wszystkie zgłoszone już wpisy można przeglądać tutaj. Zapraszamy do czytania i "lajkowania" najciekawszych!

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.