Airbus A350 i Boeing 787 sprawią, że znowu odkryjesz przyjemność latania

Airbus A350 i Boeing 787 sprawią, że znowu odkryjesz przyjemność latania

Jeśli lotu nie da się skrócić, to niech chociaż będzie bardziej przyjemny. Z takiego założenia wyszli projektanci wnętrz dwóch samolotów pasażerskich: Airbusa A350 XWB i Boeinga 787.

Rozwiązania zastosowane w tych samolotach przewidują większe okna, przestrzenne toalety i nastrojowe oświetlenie kabin, które ma skutecznie eliminować jetlag. Dodatkowo pasażerowie mogą oddychać o wiele lepszym powietrzem niż dotychczas, bardziej wilgotnym, co zapobiegnie odwadnianiu organizmu. Jednak najwspanialszym polepszeniem komfortu podróży jest specjalny system wygłuszający pracę silników. Cisza na pokładzie to luksus, jakiego każdy pragnie.

W samolotach zastosowano lżejsze materiały i wyposażono w specjalne silniki, które sprawiają, że długie loty stają się bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Między innymi dzięki temu rozwiązaniu Singapore Airlines postanowiły ponownie otworzyć połączenie Nowy Jork - Singapur. Zostało ono zamknięte w 2013 roku ze względu na zbyt małą rentowność. Dzięki nowym samolotom zostanie przywrócone w 2018 roku.

W chwili obecnej największą flotę A350 posiadają takie linie jak Finnair, Etihad, Qatar Airways i Singapore Airlines. Oceny pasażerów latających tymi samolotami są jak najbardziej pozytywne. Zapotrzebowanie a Airbusy A350 jak i na Boeingi 787 stale wzrasta, co oznacza, że podróżowanie może stać się zdecydowanie bardziej wygodne dla większej liczby ludzi.

Poniżej możecie zobaczyć wnętrze Airbusa A350 XWB.

​Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Warszawy do Frankfurtu oraz, połączeń lotniczych z Poznania do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty do 100 zł, bilety lotnicze Rębiechowo Miami, bilety lotnicze promocje, tanie loty krajowe.