Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Poczuj jak pachnie egzotyka! Leć na Kostarykę z Air France

Poczuj jak pachnie egzotyka! Leć na Kostarykę z Air France

​Linie Air France rozbudowują swoją siatkę połączeń w Ameryce Środkowej o kolejne miasto. 2 listopada wystartował pierwszy samolot w barwach Air France z Paryża (CDG) do San José w turystycznej perle regionu-Kostaryce. Teraz pasażerowie Air France mają do dyspozycji dwa bezpośrednie loty tygodniowo obsługiwane samolotem typu Boeing 777-300 z 468 miejscami na pokładzie. Grupa Air France KLM jest liderem w przewozach do Ameryki Środkowej, Południowej i na wyspy karaibskie, oferując łącznie z najnowszą destynacją - aż 240 lotów tygodniowo do 27 miast w tym regionie. Od Santiago de Chile, przez Rio de Janerio, Buenos Aires, Limę, Hawanę, po Curacao – jest z czego wybierać!

Na trasie do Kostaryki połączenia realizowane w środy i soboty będą wyglądały następująco

1. Wylot z Paryża (CDG) o godzinie 13:45 i przylot do San José (lotnisko Juan Santamaría) o godzinie 18:15 tego samego dnia

2. Wylot powrotny z San José Juan zaplanowany jest na godzinę 20:35 i powrót do Paryża o 13:50 następnego dnia

A dzięki partnerstwu z Copa Airlines, klienci Air France będą mogli korzystać z alternatywnej trasy do Kostaryki – przez Panama City. Aktualnie Air France oferuje aż 2 loty dziennie z Paryża (CDG) do Panama City, gdzie pasażerowie mogą się przesiąść do samolotu Copa Airlines, aby kontynuować podróż do San Jose (Kostaryka). W takim przypadku cała podróż odbywa się na jednym bilecie, a pasażerowie mają zapewniony automatyczny transfer bagażu do San Jose. Mogą też zbierać mile Flying Blue za całą trasę.

Odkryj krainę obfitości

​Kostaryka to ciekawe miejsce na wakacje. To bezpieczne i egzotyczne miejsce to niewątpliwie raj dla miłośników aktywnej turystyki i pięknej, dzikiej przyrody. Na niewielkim terytorium znajduje się pięć czynnych i ponad sto wygasłych wulkanów, a do tego kilometry białych plaż. Morze Karaibskie z kolei ze swą obfitością atrakcji będzie świetnym pomysłem dla amatorów nurkowania. Nie można też nie wspomnieć o lasach deszczowych pełnych równikowej flory i fauny. Jednym zdaniem, wybierając się do Kostaryki na pewno nie będziecie się nudzić.

Poczuj latynoskie klimaty

Podróżni lecący do Ameryki Środkowej mogą wprawić się „latynowski" nastrój i poćwiczyć lingwistycznie już na pokładzie samolotów Air France lub KLM. Ponad 3,5 tys. członków personelu pokładowego mówi po hiszpańsku. Podczas lotu oferowana jest hiszpańskojęzyczna prasa, a w liczącym ponad 1200 godzin programie rozrywki pokładowej znajdziemy muzykę latino i liczne pozycje filmowe z Ameryki Południowej, nie zabraknie też akcentów kulinarnych z regionu.

Aktualne oferty lotów do San Jose w Kostaryce jak i innych miast w Ameryce Środkowej i Południowej są dostępne na www.airfrance.pl, pod numerem telefonu +48 (22) 51 23 949 oraz w biurach podróży w całej Polsce.

​Fot. Air France KLM

Nawigacja dodatkowa