Pisaliście już list do Mikołaja? Może pod choinką znajdziecie Valkyrie-X

Pisaliście już list do Mikołaja? Może pod choinką znajdziecie Valkyrie-X

Co kupić komuś, kto ma już wszystko? Albo komuś, kto jest bardzo wybredny i zawsze sceptyczny? Mamy idealny pomysł na prezent dla takiej osoby. Różowo złoty samolot Cobalt Valkyrie-X. Jeśli on nie będzie w stanie go zadowolić, to nic tego nie dokona.

O Cobalt Valkyrie mogliście już przeczytać tutaj. Samolot ma być dostępny od 2017 roku i ma to być najszybsza maszyna z silnikiem tłokowym na niebie. Osiągnie prędkość 370 km/godz i pomieści 4 osoby. Jeśli zdecydujecie się na zakup w okresie przedświątecznym, możecie liczyć na specjalny model o niezwykłym kolorze.

Edycja świąteczna Valkyrie-X zawiera różowo złote wykończenia panelu sterowania, skórzane fotele i jedyny w swoim rodzaju kolor lakieru. Dodatkowo przez okres dwóch lat samolotowi będzie przysługiwało całodobowe wsparcie techniczne.

Standardowa wersja Valkyrie kosztuje 595 000 dolarów, jednak za świąteczną edycję trzeba już zapłacić 1 500 000 dolarów. Są wśród Was jacyś chętni?

Fot. Cobalt Valkyrie

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Juzhou. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Juzhou.

Jeżeli wybierasz się do Chin, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Warszawy do Pekinu, bilety lotnicze z Berlina Schoenefeld do Kantonu lub tanie loty z Hongkongu do Szanghaju.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na majówkę, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Brukseli Charleroi, loty krajowe, tanie loty po Polsce, Loty z Polski w Styczniu.