Latające pałace: zobaczcie, jak latają najbogatsi

Latające pałace: zobaczcie, jak latają najbogatsi
Strona 1 z 7

Luksusowe wnętrza, pełnowymiarowe łóżka, elegancki wystrój i szampan na zawołanie. A na dodatek panoramiczne okna, by móc podziwiać widoki. Myślicie, że to wszystko oferuje pięciogwiazdkowy hotel? Nie, w takich warunkach latają VIPy.

Jeśli myślicie, że możecie sobie wyobrazić luksusową podróż, to Wasze oczekiwania mogą się wydać całkiem blade w porównaniu z tym, jak podróżują najbogatsi. Ich samoloty przypominają bardziej współczesne pałace niż cokolwiek innego. Nic dziwnego, że istnieje osobna gałąź lotnicza nastawiona jedynie na obsługiwanie VIPów.

Jednym z takich ekskluzywnych samolotów jest Airbus A330 VIP, który ma wejść na rynek już wkrótce. Zaplanowaniem jego wystroju zajęła się firma Comlux, specjalizująca się w urządzaniu samolotów odrzutowych pod specyficzne gusta bogatych klientów. Rynek na tego rodzaju usługi stale się rozwija. Zwłaszcza, że liczba milionerów i miliarderów na świecie rośnie w szybkim tempie.

Posiadanie własnego kilkunastoosobowego odrzutowca nie jest już oznaką najwyższego statusu. Teraz najwyraźniej zapanowała moda wśród bogaczy na kupowanie ekskluzywnych, pełnowymiarowych samolotów. Jednak korzystać z takiego rozwiązania mają również duże korporacje, a nie tylko prywatni użytkownicy.

Fot.: Airbus

Fot.: Airbus


 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!