przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Poznań

poznan
Poznański Rynek
Fot. sxc.hu

Poznań jest miastem pięknym i fascynującym, w którym historia spotyka się z nowoczesnością w niezwykły sposób. Położony nad Wartą Poznań to piąte pod względem ludności miasto w Polsce i jednocześnie jedno z najstarszych aglomeracji w kraju. Poznań jest uznawany za kolebkę narodzin państwa polskiego. Dzisiaj znany jest m.in. dzięki Międzynarodowym Targom Poznańskim, jednemu z najbardziej znaczących krajowych węzłów drogowych i kolejowych czy wyższym uczelniom (8 publicznych oraz 18 niepublicznych).

Polska

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Lotnisko w Marsylii

Lotnisko Marsylia (MRS) leży nad samym Lazurowym Wybrzeżem. Lotnisko znajduje się w środkowej Prowansji, oddalone jest o 20 km od centrum Marsylii (Marseille).

Informacja

Wszelkich informacji można szukać pod numerem telefonu (0)4 4214 1414 lub pod adresem e-mail contact@marseille-provence.aeroport.fr.

Na lotnisku znajdują się dwa terminale: krajowy i międzynarodowy.

Lotnisko umożliwia wynajem samochodów. Proponują to firmy: ADA, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National/Citer oraz Sixt (biura usytuowane pomiędzy parkingami P3, P7 i P8).

Komunikacja

Na lotnisko i z lotniska dojechać można samochodem (lotnisko znajduje się na trasie N113 przy Marignane), taksówkową (taksówki dostępne są całodobowo, istnieje możliwość ich wcześniejszego zamówienia pod numerem telefonu: 04 4214 2444), autobusem (ok. 20 min do stacji kolejowej Marseille St Charles oraz 30 min. do dworca autobusowego Aix-en-Provence).

Zobacz promocje na tanie loty z Marsylii do Poznania. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Poznania do Marsylii.

Jeżeli planujesz podróż do Polski, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Marsylii do Warszawy, bilety lotnicze z Dortmundu do Poznania lub tanie loty z Marsylii do Katowic.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z San Francisco do Poznania i z Londynu do Poznania.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Wycieczki na wyspy włoskie, Okazje na weekend w grudniu, Pakiety z Gdańska, Pakiety z Pragi, bilety lotnicze Stuttgart Echterdingen, bilety lotnicze z Marsylii do Poznania, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, z Katowic.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Kosmetyczki dla dzieci, Torby sportowe, Walizki dla dzieci i Walizki twarde średnie.