przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Łódź

lodz
Łódzka ulica
Fot. SXC

Łódź to obecnie trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i największe polskie miasto położone w całości po zachodniej stronie Wisły. Jest to także ważny ośrodek akademicki (6 uczelni państwowych oraz kilkanaście prywatnych), a także kulturalny. Łódź przez wiele lat funkcjonowała w powszechnej wyobraźni przede wszystkim jako miasto fabryk i szarej codzienności. Niewiele osób dostrzegało jej walory architektoniczne, krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe. Obecnie sytuacja ulega zmianie.

Polska

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Liverpool

liverpool
Liverpool od strony rzeki
Fot. SXC

Ponad półmilionowy, położony na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii Liverpool to przede wszystkim miasto Beatlesów. Świadczy o tym choćby nazwa międzynarodowego portu lotniczego imienia Johna Lennona oraz żółta łódź podwodna, stojąca tuż przed jego budynkiem. To właśnie tu urodzili się członkowie najpopularniejszej grupy rockowej wszechczasów. Co roku w Liverpoolu, w ostatnim tygodniu sierpnia odbywa się wielki festiwal poświęcony Beatlesom.

Zobacz promocje na tanie loty z Liverpoolu do Łodzi. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Łodzi do Liverpoolu.

Jeżeli planujesz podróż do Polski, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Bremy do Łodzi, bilety lotnicze Warszawa lub tanie loty z Krakowa do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Londynu do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty na Cypr, Okazje na loty do Hiszpanii, Pakiety z Rzeszowa, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, bilety lotnicze Marsylia Poznań, bilety lotnicze z Liverpoolu do Łodzi Lublinek, tanie bilety lotnicze, loty krajowe, Loty do Polski.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Ładowarki, Gry, zabawki, Walizki i Walizki twarde małe.