przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Warszawa

warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Fot.  SXC

Warszawa - stolica Polski, miasto, które warto zobaczyć, oferujące wiele ciekawych atrakcji, posiadające niewątpliwie atmosferę miasta stołecznego. Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu.

Miasto pełne kontrastów, gdzie budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą, gdzie po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, gmachy i zespoły architektoniczne zrekonstruowano bardzo wiernie, gdzie zabudowa wielkomiejska graniczy z dużą ilością otwartej przestrzeni skwerów, parków i ogrodów miejskich.

Warszawa jest miastem niezwykłym, frapuje przyjezdnych historią i klimatem, ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Polska

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Lotnisko w Kopenhadze

(kod IATA: CPH; kod ICAO: EKCH)

Międzynarodowe lotnisko położone na wyspie Amager w Danii, 8 km na południowy wschód od Kopenhagi, na terenie miasteczka Kastrup. Jest jednym z największych pod względem liczby pasażerów portów lotniczych w Europie Północnej i siedemnastym w całej Europie. Port jest także głównym węzłem dla Skandynawskich Linii Lotniczych SAS. Codziennie odprawianych jest tu prawie 60 tys. pasażerów, rocznie – ponad 21 milionów podróżnych.

Lotnisko posiada trzy terminale pasażerskie, z których jeden obsługuje ruch krajowy. Pomiędzy terminalami kursuje darmowy bus. Dodatkowo terminale 1 i 2 połączone są korytarzem (łącznik A). Do dyspozycji pasażerów pozostają: restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomaty, poczta, kaplica. Istnieje możliwość skorzystania z internetu i centrum biznesowego. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi, a także strefa rozrywki dla nastolatków.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +45 3231 3231.

Punkty informacyjne znajdują się w hali przylotów oraz w poczekalniach terminali 2 i 3. W terminalu 3 można też znaleźć biuro obsługi podróżnych.

Na lotnisku można wypożyczyć samochód. Biura firm Avis, Europcar i Hertz mieszczą się w terminalach 1 i 3, biura firm Budget i Sixt mieszczą się w terminalu 3. Numery telefonów wypożyczalni dostępne są na stronie: wypożyczalnie samochodów.

Na lotnisku znajduje się 10 500 miejsc parkingowych, większość z nich jest zadaszonych. Wszystkie parkingi znajdują się pod stałym nadzorem kamer CCTV oraz pracowników ochrony. Najtańszy parking jest oddalony od lotniska o 2,2 km. Dla osób korzystających z jego usług oddano do użytku bezpłatne autobusy, dojeżdżające na lotnisko. Więcej informacji, mapy parkingów i cennik dostępne są na stronie: Parking.

Komunikacja

Lotnisko jest świetnie zlokalizowane. Położone na wyspie Amager, 8 km na południowy wschód od Kopenhagi, w niewielkiej odległości przebiega autostrada E20. Dojazd samochodem z lotniska do centrum Kopenhagi zajmuje około 25 minut.

Zobacz promocje na tanie loty z Kopenhagi do Warszawy. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Warszawy do Kopenhagi.

Jeżeli wybierasz się do Polski, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Krakowa do Warszawy, bilety lotnicze Kopenhaga Warszawa lub tanie loty z Londynu do Poznania.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Girony do Katowic i ze Szczecina do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty na weekend z Krakowa, Okazje na loty z Polski w lutym do 200 zł, Okazje na loty z Polski do egzotycznych krajów, Pakiety w sierpniu, bilety lotnicze Gdańsk Rębiechowo, tanie loty z Gdańska do Warszawy, bilety lotnicze promocje, loty krajowe, Lot z Wroclawia do Warszawy 29 Kwietnia 04 Maja.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Zawieszki do bagażu, Bez kategorii, Walizki i Walizki twarde małe.