przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Warszawa

warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Fot.  SXC

Warszawa - stolica Polski, miasto, które warto zobaczyć, oferujące wiele ciekawych atrakcji, posiadające niewątpliwie atmosferę miasta stołecznego. Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu.

Miasto pełne kontrastów, gdzie budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą, gdzie po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, gmachy i zespoły architektoniczne zrekonstruowano bardzo wiernie, gdzie zabudowa wielkomiejska graniczy z dużą ilością otwartej przestrzeni skwerów, parków i ogrodów miejskich.

Warszawa jest miastem niezwykłym, frapuje przyjezdnych historią i klimatem, ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Polska

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Gdańsk

gdansk
Stary port w Gdańsku
Fot. SXC

Gdańsk to największy polski port oraz wspaniały ośrodek nauki i kultury, a jednocześnie urokliwe i nastrojowe miasto ze starymi uliczkami i zabytkowymi kamienicami.

Gdańsk jest również miastem królewskim i hanzeatyckim, swego czasu najludniejszym i najbogatszym w Rzeczypospolitej. Pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku i tę datę często przyjmuje się umownie jako początek dziejów miasta. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Ponad 1000-letni Gdańsk uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto „Bałtyckiej Europy”. Obecnie jest jednym z największych polskich miast. Gdańsk to miejsce narodzin "Solidarności", dowodzonej przez Lecha Wałęsę. Znajdujące się tutaj tablice z 21 postulatami MKS zostały wpisane przez UNESCO na listę Pamięci Świata.

Gdańsk jest położony u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską; wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Aglomerację gdańską, w skład której oprócz Trójmiasta wchodzą między innymi Pruszcz Gdański, Reda, Rumia i Wejherowo, zamieszkuje ok. 1 235 000 mieszkańców.

Miasto jest ważnym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym oraz węzłem komunikacyjnym Polski. Z Gdańska pochodzą m.in. Günter Grass, Artur Schopenhauer i Daniel Fahrenheit.

Typowa gdańska zabudowa, wąskie uliczki i charakterystyczne przeplatanie się najbardziej turystycznych miejsc z pustymi i wyludnionymi podwórkami to wizytówka Gdańska. Jest nią także wszechobecna zieleń. W centrum wystarczy bowiem chociaż trochę zboczyć z głównej ulicy na Starym Mieście, by dotrzeć do zupełnie nienaruszonej przez człowieka przyrody.

To miejsce otwarte na ludzi i idee. Miasto ludzi wykształconych i przedsiębiorczych, dla miłośników nieskażonej przyrody, sportów wodnych, plażowiczów i inwestorów.

Na forum

 • Gdańsk - Warszawa - Gdańsk za 38 zł w grudniu ;-)

  Bilety lotnicze - promocje
  Gdańsk - Warszawa - Gdańsk za 38 zł w dwie strony w grudniu ;-) ! Wyloty za 19 zł: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Przyloty za 19 zł: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ffff_2014-11-27.png…
 • Gdańsk - Warszawa

  Szukam taniego lotu do...
  Witam! Poszukuję w miarę niedrogiego połączenia z Gdańska do Warszawy 26 listopada (powrót 27). Pozdrawiam…
  A może PolskiBus.com? Chociaż i tu dość drogie bo 86 zł w dwie strony a bywają za 1 zł.…
 • Gdańska - Warszawa 9zł

  Bilety lotnicze - promocje
  Bilety z Warszawy do Gdańska są najczęściej po 9zł, dodatkowo ryanair oferuje nam przeloty nawet 2 razy dziennie! Za taką cenę pozostaje nam tylko latac i zwiedzac :) wrocław-2.jpg…
  Cena naprawdę nie do przebicia!:) Czekam, aż takie loty pojawią się z Poznania-nie ważne dokąd;)…
 • Z Warszawy do Łodzi za 37 zł. Przez Norwegię

  Bilety lotnicze - promocje
  Oferta dla miłośników latania samolotem. Ryanair z Warszawy (lotnisko w Modlinie) do Łodzi przez norweskie lotnisko Oslo (Rygge). Do Norwegii z Warszawy polecimy już za 19 zł, a z Oslo do Łodzi za 18, więc całość zamkniemy w kwocie 37 zł. RAY.jpg RAY1.jpg…
  Nie, no rewelacyjna propozycja... Aż żałuję, że Łódź mam po drodze do Warszawy :)…
 • Warszawa - Azerbejdżan - Warszawa za 340 zł (Wrzesień)

  Bilety lotnicze - promocje
  WYLOT Poniedziałek 2014-09-22 15:05 Warszawa Chopin - > 16:20 Budapeszt Wizz Air 21:50 Budapeszt -> 04:20 Baku Wizz Air POWRÓT Wtorek 2014-09-30 04:55 Baku -> 06:00 Budapeszt Wizz Air Środa 2014-10-01 16:50 Budapeszt -> 18:00 Warszawa Chopin Wizz Air wawbudwaw.png budbakbud.png Całkowity koszt przelotów wynosi około 340 zł. Podróż odbywa się wyłącznie z bagażem podręcznym, a w celu uzyskania ceny tytułowej wymagane jest posiadanie zniżki WDC. baku.jpg…
  Super pomysł i świetny składak wyszedł z Warszawy.…
 • Warszawa > Las Vegas 21.03.2015

  Szukam taniego lotu do...
  Szukam taniego lotu z Warszawy -> Las Vegas. Informacja taka przyda się dla moich 10 znajomych ale również dla ~200 innych osób, które podążają w tym samym kierunku i czasie na event. Kierunek: Warszawa > Las Vegas Data wylotu: między 16-20.03.2015 (koniecznie 21.03 w Las Vegas) Data powrotu: elastycznie 22-23-24.03 Długość pobytu: ~7 dni Pewnie bezpośrednio będzie ciężko znaleźć w dobrej cenie bilety. Kilka osób mówiło też, że prościej pewnie byłoby do Los Angeles... i stamtąd do Las Vegas?…
  Porównując ceny normalne i liczbę przesiadek podczas lotów kombinowanych to zakładam, że korzystna cena była by w przedziale 1800-2400. Jakiś miesiąc temu mignęła mi przed oczami oferta do Los Angeles za ok. 1400zł i wtedy + dojazd do Las Vegas... W grupie kilkunastoosobowej to byłby już mały koszt za transport. Tylko wiek osób jest różny więc dla niektórych pewnie takie kombinacje byłyby też utrudnieniem.…
Zobacz więcej

Kalendarze