image/svg+xml
Infolinia: +48 61 6429 407

Infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00,
Sobota 10:00-14:00,
Niedziela 17:00-21:00

Koszt połączenia według stawek operatora.

1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • Wybierz
Szukaj
przelot złożony
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do EindhovenCena za lot w dwie stronyLotnisko w Eindhoven

(kod IATA: EIN, kod ICAO: EHEH)

Międzynarodowe lotnisko położone 14 kilometrów od centrum miasta. Przez ostatni okres wzrosła liczba obsługiwanych połączeń dzięki połączeniom, które oferują tanie linie lotnicze. Rocznie lotnisko obsługuje ponad 1,5 miliona pasażerów. Jest drugim pod względem wielkości lotniskiem w Holandii (po lotnisku Schiphol, które obsługuje rocznie 46 milionów pasażerów).

Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są restauracje, sklepy, centrum biznesowe, pokoje dla matki z dzieckiem, Internet. Istnieją także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: 31(0)40 29 19 818.

Punkt informacji lotniskowej znajduje się w głównym holu terminala. Można tam nabyć m.in. bilety, karty telefoniczne, czy znaczki. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 05:45 - 23:00, sobota 08:00 - 20:00, niedziela 10:00 - 22:00. Terminal jest nieczynny w nocy. Nocowanie na terenie terminala i w pobliżu jest niemożliwe.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Do dyspozycji pasażerów są Avis, Hertz, Europcar, Sixt i National.

Zmotoryzowani pasażerowie mają do dyspozycji płatne parkingi przed terminalem. Razem dostępnych jest ponad 1500 miejsc parkingowych na parkingach krótko- i długoterminowych. Najbliżej terminala położony jest parking krótkookresowy P1. Pierwsze 15 minut postoju jest bezpłatne na wszystkich parkingach. Pełen cennik znajduje się na oficjalnej stronie lotniska.

Komunikacja

Tuż obok lotniska znajduje się autostrada A2, którą możemy dojechać do południowej części Eindhoven, a także do północnej części Hertogenbosch, Utrecht i Amsterdamu. Do Amsterdamu można dostać się z lotniska pociągiem lub autobusem. Wszystkie opcje dojazdu do/z lotniska znajdziesz tutaj.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.eindhovenairport.com

Adres

Eindhoven Airport
Luchthavenweg 25
5657 EA Eindhoven,
Netherlands

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługują między innymi następujące linie lotnicze: Ryanair, Transavia, VLM, Wizzair, Aer Lingus, Germania, Onur Air, Iceland Express.

Zobacz więcej

Kalendarze

Aleksandra stworzył(a) nowy wpis na blogu Jak szybko poruszać się po lotniskach? w Technologie 25 minut(y) temu

Duże lotniska przesiadkowe mają to do siebie, że trzeba w nich pokonywać duże odległości. Sporym problemem są również bagaże, które trzeba ciągnąć ze sobą czasami nawet przez kilometry. Jednak jest kilka sposobów na to, by szybko przemieszczać się pomiędzy terminalami. Jednym z nich jest wynajęcie wózka elektrycznego, jednak zazwyczaj jest to dość kosztowne. Można również jeździć po lotnisku na... własnej walizce.Modobag - walizka z silnikiemModobag to właśnie taki oryginalny sposób ...

Czytaj dalej

Powsinoga stworzył(a) nowy wpis na blogu Wow! Sardynia za 215 zł w dwie strony! w Promocje 40 minut(y) temu

Bardzo dobra cena lotów na piękną Sardynię! Ta niezwykła, włoska wyspa dostępna jest dziś z Krakowa za 215 zł w dwie strony! Loty odbywają się na pokładach linii Ryanair.Tanie noclegi znajdziecie w B&B Alex Group, gdzie za 10 nocy zapłacicie 714 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Zapraszamy!Szczegóły podróżytermin podróży: 26 października - 5 listopada 2016< ...

Czytaj dalej