Tanie Loty
Infolinia: +48 61 6429 407

Infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00,
Sobota 10:00-14:00,
Niedziela 17:00-21:00

Koszt połączenia według stawek operatora.

Last Minute

#1 2013/02/10 19:07

Karo77 Avatar Karo77 Bywalec
39
Oferty last minute są bardzo kuszące. Dla wielu osób to jedyna okazja by wyjechać na tańszy urlop. Biura podróży co roku oferują takie opcje. Dzieje się to wówczas, gdy ktoś z jakiegoś powodu nie może lecieć na wakacje w zarezerwowanym terminie i wtedy biura obniżają ceny dla nowego klienta by tylko zapełnić samolot i nie być stratnym. Na czas wycieczki wynajmowane są samoloty na tzw. loty czarterowe. Korzystacie często z ofert last minut? Z jakich biur i jaką najlepszą promocję udało Wam się złapać?
, aby wziąć udział w dyskusji.
Zobacz więcej

Kalendarze

Sabina Pluciak dodał(a) nowy post ' Malaga z Pyrzowic lub Balic' na forum. 11 minut(y) temu

Ciekawi mnie czy są jeszcze loty w niskich cenach do hiszpańskiej Malagi? Kilka lat wstecz udawało się złowić jakieś promocje :)

Zobacz »

Rewelacyjna oferta lotów do Szkocji! Największe miasto regionu, Glasgow, dostępne jest z Gdańska za 77 zł! Loty odbywają się na pokładach linii Wizz Air, cena dostępna dla posiadaczy członkostwa WDC. Pozostali podróznicy zapłacą 158 zł.W Szkocji w dobrej cenie zatrzymacie się w Homestay In Summerston, gdzie za 10 nocy zapłacicie 306 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Zapraszamy!Szczegóły podróżytermin podróży:

Czytaj dalej

PolskiBus.com i Arriva Bus Transport Polska łączą siły! To dobra wiadomość dla wszystkich pasażerów którzy już od dziś mogą kupować bilety już od 1 zł na podróże do niezwykle popularnych i przepięknych regionów Polski.Dzięki połączeniom Arriva Bus Transport Polska oferta sprzedażowa PolskiBus.com została rozbudowana o atrakcyjne mazurskie górskie oraz nadmorskie lokalizacje czyli aż 19 nowych miejscowości! Pierwsze kursy będą realizowane już od 1 lipca bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com.W ramach nawiązanej współpracy ...

Czytaj dalej