• Ewa polubił(a) profil użytkownika Maciej Kotra

 • Kaśka Powsinoga dodał(a) nowy post ' Gdańsk - Trondheim za 188 zł' na forum.
  13 minut(y)temu

  Były już podawane terminy lotów do Trondheim o których napiszę, ale śpieszę donieść, że poprzednie ceny są już nieaktualne, co daje nam informację, że jednak im bliżej wyjazdu tym ceny wyższe.. Do wyboru w tej cenie terminów jest kilka, lecimy z Wizzir cena z WDC:

  [Plik załącznika: tron.jpg]
  Czytaj więcej...

 • Ewa odpowiedział(a) na temat 'kto leci z Gdańska do Doncaster?' na forum.
  28 minut(y)temu

  P-uk Mirka napisał(a):

  Wylot mam z Gdańska 2 o 18 powrót 6 :) mam stresa Ze już nie wiem czy lecieć bo nie znam języka ktoś tam będzie po mnie ale boję się ze pójdę tam gdzie nie trZeba nie znajdziemy sie nie będę mogła zadZwonić cZarny scenariusz:(

  @ Kaśka Powsinoga ma rację, że trzeba iść razem ze wszystkimi pasażerami. Wszyscy kierują się do wyjścia. Cześć osób będzie odbierać bagaż rejestrowany a część nie. Łatwo się zorientujesz, której grupy się trzymać. A osoby oczekujące stoją zazwyczaj w jednym miejscu, do którego musisz dojść, aby wyjść z lotniska. Ja nie mam dużego doświadczenia w samodzielnym lataniu, ale nie miałam problemu ze spotkaniem się z osobą oczekująca w Gironie, ani na dużym lotnisku w Dublinie. Nie było też potrzeby kontaktowania się wcześniej. Na pewno sobie poradzisz ;)
  Czytaj więcej...

 • Kaśka Powsinoga lubi Film

  32 minut(y)temu

  Dni Kultury Japońskiej w Berlinie

  Filmik nie odda nawet w połowie tego, jak to wyglądało na żywo

 • Kaśka Powsinoga polubił(a) profil użytkownika Marcin Musiał

 • Ewa podziękował(a) użytkownikowi Kaśka Powsinoga w temacie kto leci z Gdańska do Doncaster?
  40 minut(y)temu
 • Kaśka Powsinoga odpowiedział(a) na temat 'kto leci z Gdańska do Doncaster?' na forum.
  41 minut(y)temu

  Ewa napisał(a):

  Kolorowe tusze do mojej drukarki są po kilka złotych, więc to nie problem. ;) Ale nie przypuszczałam, że można mieć kartę pokładową na telefonie
  można. Kiedyś poruszaliśmy ten temat na forum, ale to już było wieki temu, chyba ponad rok.. Pisaliśmy wtedy, że RYanAir nie akceptuje, ale ma zacząć, i wymienialiśmy linie gdzie można lecieć z boardingiem w smartfonie. Na lotnisku skanują wtedy znaczek tak jak z kartki. Tyle, że od tej pory w większości jednak latałam z kartką...
  Czytaj więcej...

 • Kaśka Powsinoga podziękował(a) użytkownikowi Izuu w temacie Szczecin - Dublin za 225zł
  44 minut(y)temu
 • Kaśka Powsinoga odpowiedział(a) na temat 'kto leci z Gdańska do Doncaster?' na forum.
  44 minut(y)temu

  Mam wrażenie że trochę martwisz się na zapas i z tych czarnych scenariuszy wymyślasz sobie takie, aby się zniechęcić do podróży. Obawy przed pierwszym lotem zawsze są i to jest naturalne. Al jeśli lecisz samolotem z Polski z Polakami, więc jak możliwe jest abyś nie znalazła wyjścia na lotnisku? Będzie szło z tobą ok 200 osób w w tym większość Polaków. Wystarczy z nimi porozmawiać i pomogą. Wystarczy iść z nimi. Oni wszyscy będą wychodzić :) Poza tym po tym jak wysiądziesz z samolotu (niektórzy robią to już w czasie kołowania samolotu po pasie po wylądowaniu), możesz włączyć telefon i dzwonić z niego.
  Więc w najgorszym wypadku zgubienia możesz zadzwonić do tej osoby która czeka na ciebie na lotnisku, podać telefon pracownikowi lotniska i oni się ze sobą dogadają w kwestii wskazania ci kierunku do wyjścia. Pracownik pomoże i wszystko będzie dobrze.
  Ale myślę, że tutaj główną podporą są ludzie z samolotu. Starczy ich obserwować i iść tam gdzie oni, jeśli wstydzisz się z nimi rozmawiać.
  Czytaj więcej...

Dołącz do Społeczności Podróżników

Zaloguj się korzystając z sieci społecznościowej

lub