Tanie Loty
Infolinia: +48 61 6429 407

Infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00,
Sobota 10:00-14:00,
Niedziela 17:00-21:00

Koszt połączenia według stawek operatora.Szalona Środa z Dreamlinerem!

dreamliner_szs
Szalona Środa w LOT

W dzisiejszej promocji "Szalona Środa", która potrwa wyjątkowo dwa dni (14 i 15 listopada br.), linie lotnicze LOT oferują bilety na rejsy Dreamlinerem w niezwykle korzystnych cenach! Loty po Europie już od 399 zł w obie strony, loty do Ameryki już za 1899 zł w obie strony zaś do Pekinu od 1999 zł w obie strony.

Poza wyjątkowym wydarzeniem jakim jest przylot do Polski 15 listopada br. samolotu Boeing 787 Dreamliner - pierwszego we flocie LOT-u - polski przewoźnik przygotował specjalnie z myślą o swoich pasażerach w Polsce, a także w sześciu innych krajach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach ofertę promocyjną na loty Dreamlinerem. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są tutaj.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży LOTu - także na naszej stronie - www.tanie-loty.pl

Dreamliner LOT-u odbędzie swój pierwszy komercyjny rejs do Pragi 14 grudnia br. Za Atlantyk uda się po raz pierwszy 16 stycznia 2013 roku do Chicago. Następny rejs będzie do Toronto 1 lutego 2013 roku. 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku, a Pekin powita Boeinga 787 w barwach LOT-u miesiąc później - 3 marca 2013 roku.

Mediolan na weekend za 26 zł!
Weekend w Budapeszcie za 2 zł!
Zobacz więcej

Kalendarze

Aleksandra stworzył(a) nowy wpis na blogu Kurtka, która sama naładuje Twój telefon w Technologie 9 minut(y) temu

Podróżowanie bez telefonu jest w gruncie rzeczy zupełną abstrakcją. Telefon jest pierwszą rzeczą, którą zabieramy ze sobą i bez której praktycznie się nie ruszamy. Dlatego jego ładowanie staje się priorytetem. Żeby ułatwić ludziom pozostanie podłączonym do sieci, firma BauBax wymyśliła Najlepszą Kurtkę Podróżniczą Świata (tak, to autentyczna nazwa).Bez względu na to, czy nazwa jest lub nie nadana na wyrost, jest to bardzo ciekawy produkt, który może zrewolucjonizować podróżowanie. Ubrania sygnowane przez BauBax są zaopatrzone w płaskie, bezpr ...

Czytaj dalej

Dżesika odpowiedział(a) na temat 'Szukam taniego lotu w lipcu' na forum. 14 minut(y) temu

Najlepiej z Gdańska jednak może byc inne miasto w Pl. Kierunek obojętnie jaki byle wyrwać się na kilka dni max tydzień w dość przystępnej cenie :) Chodzi mi o jakiekolwiek oferty na lipiec..

Zobacz »

Adam ocenił(a) Lotnisko Warszawa Modlin 46 minut(y) temu

Wzorowo :)
 
Jeśli chodzi o fanpage`e lotnisk na FB to chyba moje ulubione. Często aktualizowane, łatwo znaleźć informacje dla pasażerów (np. wykorzystania do tego celu zdjęcia w tle), poczucie humoru i kontakt z pasażerami. Nie mam nic do zarzucenia.