BlogSzalona Środa z Dreamlinerem!

Dodane przez w w Promocje
  • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
  • 1 komentarz
  • Subskrybuj zmiany
  • Zgłoś ten wpis
dreamliner_szs
Szalona Środa w LOT

W dzisiejszej promocji "Szalona Środa", która potrwa wyjątkowo dwa dni (14 i 15 listopada br.), linie lotnicze LOT oferują bilety na rejsy Dreamlinerem w niezwykle korzystnych cenach! Loty po Europie już od 399 zł w obie strony, loty do Ameryki już za 1899 zł w obie strony zaś do Pekinu od 1999 zł w obie strony.

Poza wyjątkowym wydarzeniem jakim jest przylot do Polski 15 listopada br. samolotu Boeing 787 Dreamliner - pierwszego we flocie LOT-u - polski przewoźnik przygotował specjalnie z myślą o swoich pasażerach w Polsce, a także w sześciu innych krajach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach ofertę promocyjną na loty Dreamlinerem. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są tutaj.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży LOTu - także na naszej stronie - www.tanie-loty.pl

Dreamliner LOT-u odbędzie swój pierwszy komercyjny rejs do Pragi 14 grudnia br. Za Atlantyk uda się po raz pierwszy 16 stycznia 2013 roku do Chicago. Następny rejs będzie do Toronto 1 lutego 2013 roku. 3 lutego pasażerowie polecą Dreamlinerem do Nowego Jorku, a Pekin powita Boeinga 787 w barwach LOT-u miesiąc później - 3 marca 2013 roku.

Ostatnia modyfikacja w
Oceń ten wpis:
0
Oznaczone w: LOT

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Komentarze (1)

  • Marian

    Wspaniale,życzę wszystkim przyjemnego,wspaniałego,szczęśliwego lotu.

    0 Lubię

Dołącz do Społeczności Podróżników

Zaloguj się korzystając z sieci społecznościowej

lub