Bilety lotnicze z Gdańska do Warszawy

Gdansk GDNPolska
Warszawa WAWAPolska
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • Wybierz
Szukaj
przelot złożony
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

+48 61 6429 407

pn-pt 9:00-20:00, sob 10:00-14:00, ndz 17:00-21:00

Warszawa

warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Fot.  SXC

Warszawa - stolica Polski, miasto, które warto zobaczyć, oferujące wiele ciekawych atrakcji, posiadające niewątpliwie atmosferę miasta stołecznego. Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu.

Miasto pełne kontrastów, gdzie budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą, gdzie po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, gmachy i zespoły architektoniczne zrekonstruowano bardzo wiernie, gdzie zabudowa wielkomiejska graniczy z dużą ilością otwartej przestrzeni skwerów, parków i ogrodów miejskich.

Warszawa jest miastem niezwykłym, frapuje przyjezdnych historią i klimatem, ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Polska

polska
Polska - fantastyczna natura
Fot.sxc.hu
Polska leży w sercu Europy. Właśnie tu znajduje się geometryczny środek kontynentu. Stolica kraju, Warszawa, jest umiejscowiona w niewielkiej odległości od innych europejskich miast: od Paryża i Londynu dzieli ją ok. 2 godzin lotu samolotem, niewiele ponad godzinę od Wiednia czy Berlina. Na gości czeka blisko milion miejsc noclegowych, tysiące restauracji i setki rozrywek. Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym dla przybyszów.

W Polsce można znaleźć niemal wszystko - od gór o charakterze alpejskim, przez szerokie plaże, czyste jeziora, piękne lasy, aż po zabytki światowej klasy i życzliwych ludzi. Pod względem atrakcyjności reliktów przeszłości i ich malowniczego powiązania z krajobrazem Polska jest jednym z najbardziej wartościowych miejsc na mapie Europy.

Gdańsk

gdansk
Stary port w Gdańsku
Fot. SXC

Gdańsk to największy polski port oraz wspaniały ośrodek nauki i kultury, a jednocześnie urokliwe i nastrojowe miasto ze starymi uliczkami i zabytkowymi kamienicami.

Gdańsk jest również miastem królewskim i hanzeatyckim, swego czasu najludniejszym i najbogatszym w Rzeczypospolitej. Pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku i tę datę często przyjmuje się umownie jako początek dziejów miasta. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Ponad 1000-letni Gdańsk uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto „Bałtyckiej Europy”. Obecnie jest jednym z największych polskich miast. Gdańsk to miejsce narodzin "Solidarności", dowodzonej przez Lecha Wałęsę. Znajdujące się tutaj tablice z 21 postulatami MKS zostały wpisane przez UNESCO na listę Pamięci Świata.

Gdańsk jest położony u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską; wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Aglomerację gdańską, w skład której oprócz Trójmiasta wchodzą między innymi Pruszcz Gdański, Reda, Rumia i Wejherowo, zamieszkuje ok. 1 235 000 mieszkańców.

Miasto jest ważnym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym oraz węzłem komunikacyjnym Polski. Z Gdańska pochodzą m.in. Günter Grass, Artur Schopenhauer i Daniel Fahrenheit.

Typowa gdańska zabudowa, wąskie uliczki i charakterystyczne przeplatanie się najbardziej turystycznych miejsc z pustymi i wyludnionymi podwórkami to wizytówka Gdańska. Jest nią także wszechobecna zieleń. W centrum wystarczy bowiem chociaż trochę zboczyć z głównej ulicy na Starym Mieście, by dotrzeć do zupełnie nienaruszonej przez człowieka przyrody.

To miejsce otwarte na ludzi i idee. Miasto ludzi wykształconych i przedsiębiorczych, dla miłośników nieskażonej przyrody, sportów wodnych, plażowiczów i inwestorów.

Na forum

 • Gdańsk - Warszawa

  Szukam taniego lotu do...
  Witam! Poszukuję w miarę niedrogiego połączenia z Gdańska do Warszawy 26 listopada (powrót 27). Pozdrawiam…
  A może PolskiBus.com? Chociaż i tu dość drogie bo 86 zł w dwie strony a bywają za 1 zł.…
 • Gdańska - Warszawa 9zł

  Bilety lotnicze - promocje
  Bilety z Warszawy do Gdańska są najczęściej po 9zł, dodatkowo ryanair oferuje nam przeloty nawet 2 razy dziennie! Za taką cenę pozostaje nam tylko latac i zwiedzac :) wrocław-2.jpg…
  Cena naprawdę nie do przebicia!:) Czekam, aż takie loty pojawią się z Poznania-nie ważne dokąd;)…
 • Warszawa - Gran Canaria w grudniu za 301 zł

  Bilety lotnicze - promocje
  Warszawa - Gran Canaria bilety w grudniu za 301 zł w dwie strony ;-) Cena biletów - dla każdego. Średnie temperatury w grudniu baaardzo przyzwoite :D grancanariatemp.png Wyloty z Warszawy 3 lub 4 lub 6 grudnia (w tej samej cenie) - wylot z Gran 10 grudnia ;-) 1. 06.12.14 r. 9:15 Warszawa - 11:10 Oslo 35 zł 06.12.14 r. 16:15 Oslo - 21 05 Gran Canaria 114 zł 10.12.14 r. 17:20 Gran Canaria - 22:55 Bruksela 110 zł 11.12.14 r. 7:00 Bruksela - 9:00 Warszawa 42…
  znajoma poleciała na sylwestra i miała okazję się kąpać :) i opalać…
 • Słowenia za 230 zł w Październiku !(Kraków-Lublana-Warszawa)

  Bilety lotnicze - promocje
  WYLOT Środa 2014-10-22 10:40 Kraków -> 12:40 Bruksela Charleroi Ryanair 16:30 Bruksela Charleroi -> 18:15 Lublana Wizz Air POWRÓT Niedziela 2014-10-26 11:25 Lublana -> 13:15 Bruksela Charleroi Wizz Air 21:00 Bruksela Charleroi -> 22:50 Warszawa Chopin Wizz Air Całkowity koszt przelotów wynosi około 230 zł (w celu uzyskania takiej ceny wymagane jest posiadanie zniżki WDC) Podróż odbywa się wyłącznie z bagażem podręcznym. lublana.jpg…
  Mnie również zdziwił kierunek, bardzo oryginalny :) Rewelacja…
 • Lot z Doha do Warszawy za pół ceny!

  Bilety lotnicze - promocje
  Witam, Podzielę się kosztami lotu z Doha do Warszawy (linie Qatar Airways) płacąć połowę ceny biletu osobie, która zabierze ze sobą moje dwa znalezione w Katarze koty. Po kilku miesiacach wyrabiania im dokumentów mogą w koncu przyleciec do Polski, gdzie na nie czekam. Preferowany termin przylotu to ostatni tydzień listopada/początek grudnia. Koty zostaną dostarczone i odprawione na lotnisku przez ich obecną opiekunkę. Osoba, ktora zadeklaruje sie z nimi leciec będzie jedynie przy ich odprawie (co moze zajac ok.15 minut na 3 godziny przed odlotem) i przy odbiorze na lotnisku w Warszawie, gdzie będę na nie czekała. Jestem nowa na tym portalu, dlatego podam też inne "namiary" na kontakt ze mną w…
  Ale piękne - oby dobrze zniosły podróż. Powodzenia - mam nadzieję, że jakaś dobra dusza będzie mogła pomóc :)…